Hakkımızda

Bahar Bitkisel 2009 yılından bu yana Antalya Konyaaltı merkez ve Korkuteli şubesiyle Tüm Türkiye’ye bünyesindeki ürünlerin gerek mağazacılık gerekse e-ticaret portalı üzerinde önce müşteri memnuniyetini esas alarak  Bitkisel Ürünler, Bitkisel Yağlar, Gıda Takviyeleri, Kişisel Bakım, Kozmetik, Bitkisel Çaylar, Baharatlar, Bitkisel Karışımlar, Şifalı Bitkiler Zayıflama Ürünleri ve Cinsel Ürünler  ile sağlıklı yaşam için uzmanlaşmayı tercih etmiş bir yerel mağaza konumundadır.

Bu yapısıyla müşterilerine bir çok ürün satmak yerine belirlenmiş kategorileri sunarak daha iyi hizmet ve fiyat sunabilmektedir. Günümüzde bir çok kişi tarafından tercih edilen bitkisel ürünlerin satışında pazar lideri konumundaki mağazalardan biri haline gelmiştir. Ürünlerin direk üreticileri ile yapılan özel anlaşmalar ile tedarik edilmesinden dolayı en iyi ürün fiyatını müşterilerine sunmakta; satış sonrası destek hizmetleri ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. 

E-ticaret sitemiz SSL sertifikasına sahip, siz değerli müşterilerimize alışveriş işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

İyi alışverişler dileriz.