Kilo Aldırıcı Ballı Polenli Karışık Bitkisel Macun

2065 kez incelendi.
4 5 2065
13.89 TL
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Nurs Ballı Polenli Bitkisel Karışımlı Kilo Aldırıcı Macun 400 gr

Çocuk gelişiminde gerekli olan mineral, vitamin, protein, karbonhidrat takviyesi içerir. Bağışıklık sistemi ve kemik gelişimi, Kansızlık, İştah açma ve kilo alma, Gastrit, kolit ve karaciğer iltihapları, Verem, astım, şeker, damar tıkanıklığı, ülser, felç ve tansiyon rahatsızlıklarında Modern tıp tedavisine ek olarak kullanılabilecek bitkisel gıda takviyesidir. Arı sütünde C, D, E, H vitaminleri ve özellikle kompleks vitaminleri yüksek oranda mevcuttur. 

İştahsızlığın giderilmesi ve iştah açmada etkilidir. Kansızlık problemlerinin giderilmesinde etkilidir. Hücre yenileyicidir. Çocuk gelişiminde, çoçukların kemik gelişiminde ve dikkatlerini toplamada etkilidir. Hafıza kuvvetlendirmede, hafıza ve dikkati arttırmada, İştah açarak yemek yemenizi ve kilo almanızı sağlar. Modern tıp tedavisine ek olarak kullanılabilecek bitkisel takviyedir.

Kullanımı : Yemeklerden yarım saat önce aç karnına günde 3 kere 1 tatlı kaşığı yemeniz tavsiye edilir. Yemeden önce karıştırınız ve metal kaşık kullanmayanız.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
FİNANSBANK
Taksit TutarıToplam Tutar