Bombax Kilo Aldırıcı Kudret Narlı Bitkisel Karışım

574 kez incelendi.
4 5 574
32.41 TL
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Bombax Kilo Aldırıcı

Kudret Narlı Bitkisel Karışım!

Ürün 250 Gr ağırlığında ve toz halindedir. Tamamen Protein ve Karbonhidrat içerir. %100 DOĞALDIR

Kilo alamamak bir çok kişinin sorunudur. Çözüm, tüketilenden daha fazla karbonhidrat alarak metabolizmanın dengesini kurmaktır. Yoğun ve hızlı bir yaşam sürenler, yüksek enerji gerektiren iş yapanlar yada yeterli gıda alamayanlar kaybettikleri enerjiyi mutlaka karşılamalıdırlar. Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım metabolizmayı yormadan sağlıklı kilo almanıza yardımcı olur, vücudunuzun artan enerji ihtiyacını karşılar. Vücuda tabii ve sağlıklı bir şekilde enerji vermek için hazırlanmış toz halinde % 76 Karbonhidrat ve %22 Protein karışımıdır.

Karbonhidrat içeren gıdalar vücuda enerji veren besin öğelerindendir. Vücudumuz harcadığı enerjinin büyük bir bölümünü karbonhidratlardan sağlar. Beyin dokusu da enerji için karbonhidratları kullanır. Ağır fiziksel aktiviteler içinde karbonhidratların daha uygun enerji kaynağı olduğu bilinmektedir. Sağlıklı beslenme açısından tüketilen karbonhidratların % 85'i bileşik karbonhidrat içeren besinlerden (Tahıl ürünleri, sebzeler ve kuru baklagiller bu guruba girmektedir), % 15'i basit karbonhidrat içeren besinlerden (Şeker içeren içecekler, bal, reçel, meyveler) oluşmalıdır.

Ürünü kullandığınız sürece aldığınız gıdalar kas bölgelerini de geliştirdiği için sporculara da şiddetle tavsiye ediyoruz.
Ürün tamamen protein ve karbonhidrat içeren doğal besin kaynaklıdır.

Kilo Aldırıcı Bombax tam beklediğiniz ürün, bünyeye ve kullanıma bağlı olarak ayda 4-12 kg almanız artık çok kolay. Bu muhteşem ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız

Kullanım Şekli : Sabah ve akşam tok karnına yemeklerden 30-40 dakika sonra 1 ölçek 1 su bardağı süte yada meyve suyuna karıştırılarak içilir. 

Bomba Kilo Aldırıcıdan  en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır. Yemeklerden 30-40 dakika sonra alınması çok önemlidir. Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır. 

Bu ürünü istikrarlı ve aksatma dan kullanmak çok büyük bir faktör. Sabah ve akşam tok karnına Bir tatlı kaşığı süt  meyve suyu veya 1 kase yoğur da karıştırılarak tüketilmelidir. 8 yaş ve üzeri çocuklar da ise yarım tatlı kaşığından biraz az süt meyve suyu  veya 1 kase yoğur da karıştırılarak tüketilmelidir. 

Günde sadece 2 tatlı kaşığı kullanarak hayata bakışınızı değiştirebilirsiniz!

Yeme alışkanlığınızı tepeden tırnağa değiştirebilir, çok daha iştahlı yemek yemenize yardımcı olur. 

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
FİNANSBANK
Taksit TutarıToplam Tutar