Fitoform

2055 kez incelendi.
4 5 2055
11.11 TL
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Fitoform

Karışık Bitki Çayı

Fitoform tabiattın en özel ve doğal bitkilerini içermektedir.

İçindekiler: Sinameki Yaprağı , Funda , Rezene , Isırgan Yaprağı , Huş Ağacı , Ardıç Meyvesi , Kuşburnu , Civanperçemi Akdiken Meyvesi, 

Ambalaj: 2 g x 40 süzen poşet

Formda kalmak yalnızca fiziksel değil, ruhsal ve zihinsel sağlığı da içeren genel bir sağlıklı olma halidir. Beslenme ve fiziksel aktivite, formda kalmanın iki temel unsurlarındandır. Modern yaşam biçimi ile gelen stres, hareket azlığı, sağlıksız beslenme alışkanlığı insan sağlığını sürekli olumsuz etkilemektedir. Fitoform  tabiattın en özel ve doğal bitkilerini içermektedir.

Beslenme ve fiziksel aktivite, formda kalmanın temel unsurlarındandır. Modern yaşamla gelen stres, sağlıksız beslenme alışkanlığı ve biçimi kişiyi sürekli olumsuz etkilemektedir. İçeriğindeki bitkiler ile beslenme alışkanlıklarını düzenlemeye yardımcı olabilir.

Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poşeti daldırın ve üzerine kaynamış suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra, sıcak veya soğuk olarak servis yapılmasını tavsiye ederiz.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
FİNANSBANK
Taksit TutarıToplam Tutar