Acı Çehre

1998 kez incelendi.
4 5 1998
14.82 TL
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Acı Çehre

Diğer İsimleri : Akdiken, Geyikdikeni, Gövem Eriği, Ateş Tacı, Barut Ağacı, Cehri, Ala Cehri, Acı Cehre, Cumurd, İt Cumurdu, Mürdeşe, Rhammus Catharticus,

Popüler olan bir başka zayıflama bitkisi de acı cehre!.. 

Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.

Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır. Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

* Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye,

* Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,

* Tatlıya olan iştahın kesilmesine,

* Daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmanıza,

* Diyabetiklerde kan şekeri ayarını düzenlemeye,

* LDL-kolesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kolesterolü yükseltmeye,

* Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,

* Vücuttaki birikintileri eritmeye,yardımcı olur.

Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı, en etkili ve hızlı kilo verme takviyesi, zayıflama ürünü..

Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir. Bu bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız. Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler. 

Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak 0 bitki tohumu halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır ve 24 saat içerisinde 3-4 kilo zayıflama sağlamaktadır.

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

Acı Cehre zayıflama bitkisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.

Yan Etkileri

İdrar söktürücü ve müshil özelliği olduğu zaten söylenmektedir. İshal gibi bir yan etkisi olabilir. Dikkat edin. Su kaybı yaptığı biliniyor. İlacı kullanmak isteyenler, bol bol su tüketmelidirler, yoksa vücudun su dengesi sarsılabilir. Bol su içmeyi sakın ama sakın ihmal etmeyin.

Yemeklerden sonra ılık su ile çiğneyerek alınması, tokluk hissi verir ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.

Yemeklerden sonra ılık su ile çiğneyerek alınması, tokluk hissi verir ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.

Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar. 

Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.

Acı Cehre Tohumundan en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

  • Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.
  • Sabah, Öğle, Akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.
  • Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.
  • Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
FİNANSBANK
Taksit TutarıToplam Tutar