Acı Çehre Tohumu

10113 kez incelendi.
4 5 10113
23.15 TL
Miktar
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Acı Çehre Tohumu

Halk arasında acıcehre olarak bilinen bitki, akdiken ağacının tohumudur. Latince adı Rhamnus cathartica’dır. Müshil, depürativ (kan temizleyici ve toksin giderici), diüretik (idrar söktürücü), laksatif (bağırsak uyarıcı) olarak kullanılır. 

Bu mucizevi tohum karışımı bağırsakların çalışmasını düzenler, temizler, hücreleri yeniler ve cildi sıkılaştırır, kolesterolü dengeler, idrar söktürür (prostat ve böbrek hastalıklarına faydalıdır) gaz oluşumunu azaltır ve buna bağlı olarak şişkinlik şikayeti olanlar için yararlıdır. Cildi sıkılaştırdığı için de zayıflama esnasındaki deri sarkmalarını engeller.

Kronik kabızlık problemi olan erişkinler 8 kadar meyve tohumunu sabah kahvaltısından önce aldıklarında kuvvetli bir etki göstermesine rağmen çocuklar için kesinlikle önerilmez. 

Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler. Acı cehre'nin bağırsaktaki etkisi ise ince bağırsaklara gelen besinlerin emilimini düşürmesi, vücut için gerekli olan minerallerin ve vitaminlerin dışındaki kilo yapıcı maddelerin emilmesine mani olmasıdır.

Faydaları : Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya. Tatlıya olan iştahın kesilmesine. Daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmanıza. Diyabetiklerde kan şekeri ayarını düzenlemeye. LDL-kolesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kolesterolü yükseltmeye. Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye. Vücuttaki birikintileri eritmeye,yardımcı olur. Acı cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 bitki tohumu halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Acı cehre hızlı kilo verdirdiği ve içinde kimyasal maddeler bulunmadığından verilen kiloları, ürünün kullanılması bırakıldığında, geri aldırmadığı için en çok tercih edilen doğal zayıflama ürünüdür. Zayıflama bitkisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen bitkisel ve doğal, sağlıklı zayıflamış olursunuz.

Kullanımı : Bu bitki tohumu karışımı öğünlerden sonra ılık su ile birlikte tüketilir. Böylece tokluk hissi uyandırarak, gereğinden fazla yemek yenmesine engel olur. Acı cehre zayıflama bitkisi besinlerin içindeki yağların mide tarafından emilmesinin önüne geçer veya yağ emilimini iyice düşürerek zayıflama etkisi gösterir. Ayrıca kötü kolesterolün ve trigliseridleri bedenimizden atmaya yardımcı olur.

Bu ürüne toplam (1) adet yorum yapılmıştır.
Yorumlar
gerçekten mükemmel bi ürün herkese tavsiye ederim
20/03/2013
düriye özçelik(34), antalya/
en başta doğal olması yan etkisinin olmaması ilgimi çekti yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum 5 kilo verdim mide ve sindirimede iyigeldi tavsiye ederimmm
FİNANSBANK
Taksit TutarıToplam Tutar