Toz Jelatin

27042 kez incelendi.
4 5 27042
8.48 TL
Miktar
Kargo Ücretleri
Kredi Kartı - Havale & EFT7.00 TL (KDV Dahil)
Kapıda Nakit Ödeme12.00 TL (KDV Dahil)
Yurtdışı Kargo (Ptt Kargo)60.00 TL (KDV Dahil)
  • Detaylı Açıklama
  • Yorumlar

Toz Jelatin

Jelatin(gelatin), memelilerin dokularında, kasları kemiklere bağlayan, kemikleri birbirine ve diğer organlara bağlayan kısımlarında bulunan ve bir protein olan kollagenden çıkartılan bir protein maddesidir. Hayvanların(çoğunlukla sığır ve domuzların) deri, kemik ve bağ dokularının kaynatılması ile üretilir. Jelatinin güçlü şekil alma kabiliyeti, şeffaf jell oluşturması, esnek filim haline gelmesi, sıcak suda eriyebilmesi ve şekil alma hassası gıda işlemede, ilaç ve kozmetik ürünlerinde, fotoğrafçılıkta ve kağıt ürünlerinde kullanılan kıymetli bir madde olmasını sağlamıştır.

Bir gıda maddesi olarak jelatin, jellenmiş tatlı ve diğer gıda ürünleri için ana kaynaktır. Meyve ve etlerin korunmasında yüzey kaplama maddesi olarak, süt tozu yapımında, pasta beze ve kremalarında, taffy, marşmellov, haribo ve diğer şekerleme türlerinde, meyve sularında, dondurmada, yoğurtta, eritme peynirlerinde, diş macunu, şampuan, parfüm gibi kozmetik ürünlerinde ve ilaç sanayiinde kapsül ve tabletlerin filim tabakalanmasında kullanılmaktadır.

Tamamen sığır iliğinden elde edilmiş doğal bir besin kaynağıdır. Başlıca tüm pasta ve keklerde kullanılabilir.

Bu ürüne toplam (1) adet yorum yapılmıştır.
Yorumlar
Siyah Noktalar
19/08/2015
Demet Bir(37), Antalya/
Siyah noktalardan kurtulmak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı! Ama bu maske yüzünüze sürdükten sonra kuruyor ve ellerinizle yüzünüzden maskeyi soyuyorsunuz ve gözlerinize inanamıyorsunuz. Çünkü maske siyah noktalarınıza mıknatıs gibi yapışıyor ve cildinizden onları soyuyor. Bu maskeyi sadece iki tane malzeme ile yapıyorsunuz. Çok kolay olan bu maske bir o kadar da ekonomik.
FİNANSBANK
Taksit TutarıToplam Tutar