İptal İade Değişim Koşulları 

 

Sipariş İptali

 

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce info@baharbitkisel.com adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği yedi (7) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Bankanıza yapacağımız iadenin hesabınıza yansımasında yaşanacak olası gecikmelerden çalıştığınız banka sorumludur. 

 

İade ve Değişim


BaharBitkisel.com üründe ve ambalajında açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlarda iadesi firmamızca kabul edilmemektedir. Tüketici ürünü kendisine teslim edildiği andaki geri vermekle ve kullanımı söz konusu ise kullanım dolasıyla malın ticari değerindeki kaybı ödemekle yükümlüdür.

 

İade şartlarına uygun yapılan gönderimlerde kargosu müşteri tarafından ödenecektir. iadesi yapılacak ürünlerin firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmalarından yapılmalıdır. 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR