Thalia Geleneksel Gül Yağı 30 ml
Thalia Geleneksel Gül Yağı 30 ml
Thalia Geleneksel Gül Yağı 30 ml

Thalia Geleneksel Gül Yağı 30 ml (69)

Fiyat : 150,00 TL(KDV Dahil)

Thalia Geleneksel Gül Yağı 30 ml

 

 

 

Gül yapraklarının su buharı distilasyonuna uğraması ile elde edilir.


Ürün Bilgileri:

“Sıvı altın” ve “tüm yağların kraliçesi” olarak adlandırılan gül yağı, çok eski zamanlardan beri geniş kullanım alanıyla bakım rutinlerinin önemli bir parçasıdır. Cildinizi güzelleştirmek için cilt bakım ürünlerinize veya cilt bakım yağlarınıza ekleyebilirsiniz. Cildi canlandırır ve nemlendirir. Işıldayan ve canlı bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur. Gül yağı, yatıştırıcı etkisi ile rahatlatıcı bir masaj ve banyo deneyimi için idealdir.Teknik Detaylar:

Sls, Sles Ve Paraben İnsan Sağlığına Zararlı Maddeler İçermez. Ürün, Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir.
Kullanım Şekli:

Cildinizi güzelleştirmek için cilt bakım ürünlerinize veya cilt bakım yağlarınıza ekleyerek vücudunuza uygulayabilirsiniz. Banyo suyuna bir kaç damla ekleyip bu su ile banyo yapabilirsiniz. Rahatlatıcı etkisinin çevreye yayılması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör suyunun içine birkaç damla damlatılarak kullanılabilir. Haricen kullanım içindir.


Uyarılar: Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Serin yerde muhafaza ediniz."


İçindekiler:


Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Coco-Caprylate/Caprate, Helıanthus Annuus(Sunflower) Seed Oıl, Oenothera Bıennıs Oıl, Rosa Damascena Flower Oıl, Rosa Canına Fruıt Extract, Tocopheryl Acetate, Lınalool, Cıtronellol, Geranıol, Eugenol, Methyl Eugenol.